Rok szkolny 2018/2019

  • 03.09 – 07.09.2018r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie, klasa VI, VIII
  • 10.09. – 14.09.2018r. Szkoła Podstawowa w Michałowicach, kl. IV a, IV b, IV c
  • 17.09. – 18.09.2018r. Pobyt uczniów klasy I e, I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 18.09. – 19.09.2018r. Pobyt uczniów klasy I d, I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 19.09. – 20.09.2018r. Pobyt uczniów klasy I g, I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 20.09. – 21.09.2018r. Pobyt uczniów klasy I b, I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 24.09. – 28.09.2018r. Szkoła Podstawowa nr 89 w Krakowie, klasa V a, VI a
  • 01.10. – 02.10.2018r. Pobyt uczniów klasy II ab LO, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju (warsztaty integracyjne)
  • 02.10. – 03.10.2018r. Pobyt uczniów klasy I f TE, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 03.10. – 04.10.2018r. Pobyt uczniów klasy I e TE, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 04.10. – 05.10.2018r Pobyt uczniów klasy I ek LO, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 08.10. – 09.10.2018r Pobyt uczniów klasy I dr TE, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 09.10. – 10.10.2018r Pobyt uczniów klasy I tt TE, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 10.10. – 11.10.2018r Pobyt uczniów klasy I b LO, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 14.10. – 19.10.2018r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, klasa VI a, VI b, VI f
  • 19.10. – 20.10.2018r. Liderzy Promocji Zdrowia /gm. Stary Sącz/
  • 22.10. – 26.10.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa Va, VIIa
  • 26.10. – 28.10.2018r. Stowarzyszenie "Sursum Corda" w Nowym Sączu
  • 29.10. – 30.10.2018r. Pobyt uczniów klasy I eg TE, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju (warsztaty integracyjne)
  • 02.11 – 04.11.2018r. Zespół Pieśni i Tańca "Świniarsko"
  • 05.11 – 06.11.2018r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu, klasa IV, V
  • 08.11. – 09.11.2018r. Pobyt uczniów klasy I ti, I ab TE, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju (warsztaty integracyjne)
  • 12.11. – 16.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa IV c, Publiczna Szkoła Podstawowa w Domaszkowicach, klasa IV - VIII
  • 16.11. – 18.11.2018r. Zespół Regionalny "Mała Helenka"
  • 19.11. – 23.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa V, VII
  • 26.11. – 27.11.2018r. Szkoła Podstawowa w Siedlcach, klasy IV - VII
  • 27.11. – 28.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Sączu, klasa V
  • 29.11. – 30.11.2018r. Pobyt uczniów klasy I th, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy - Zdroju (warsztaty integracyjne)
  • 04.12. – 06.12.2018r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej, klasa V
  • 07.12. - 09.12.2018r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 07.01. – 12.01.2019r. Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu, klasa IV - VII
  • 15.01. – 23.01.2019r. Obóz narciarski 2019
  • 23.01. – 25.01.2019r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stalowej Woli, klasa V - VII
  • 02.02. – 09.02.2019r. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14 Gimnazjum Nr 36 w Krakowie, klasa III Gimnazjum, klasa I Liceum
  • 11.02. – 15.02.2019r. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Gruszowie, klasa II, III
  • 18.02. – 19.02.2019r. Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu, klasa V
  • 22.02. – 24.02.2019r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 25.02. – 01.03.2019r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa VI a, VII a
  • 04.03. – 08.03.2019r. Szkoła Podstawowa w Wilczej Woli, klasa II, III
  • 08.03. – 10.03.2019r. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Brzeźnioki"
  • 11.03. – 15.03.2019r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tarnowie, klasa VII a, VII b
  • 18.03. – 22.03.2019r. Szkoła Podstawowa w Mietniowie, klasa II a, II b
  • 22.03. – 24.03.2019r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 25.03. – 27.03.2019r. Szkoła Podstawowa w Ryglicach, klasa V a, V b
  • 27.03. – 29.03.2019r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bistuszowej, klasy I - VII
  • 01.04. – 05.04.2019r. Szkoła Podstawowa nr 43 w Krakowie, klasa II c, III a
  • 08.04. – 12.04.2019r. Szkoła Podstawowa nr 74 w Krakowie, klasa V, VI
  • 13.04. – 17.04.2019r. Szkoła Podstawowa w Rudawie, klasa I, III
  • 23.04. – 27.04.2019r. Szkoła Podstawowa nr 17 w Tarnowie, klasa II a, II b
  • 28.04. – 30.04.2019r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sandomierzu, klasa II b, III a
  • 06.05. – 10.05.2019r. Szkoła Podstawowa w Michałowicach, klasa III a, III b, Gimnazjum
  • 13.05. - 17.05.2019r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowej Dębie, klasy V b, V c, VI c
  • 20.05. – 24.05.2019r. Szkoła Podstawowa nr 27 w Krakowie, klasa II, III
  • 27.05. – 01.06.2019r. Szkoła Podstawowa nr 20 w Tarnowie, klasa I a, II b
  • 03.06. – 07.06.2019r. Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, klasa I, II
  • 08.06. – 14.06.2019r. Szkoła Podstawowa nr 344 w Warszawie, klasa V f, V h
  • 16.06. – 19.06.2019r. Gminne Centrum Edukacji w Igołomii, klasy I - IV
  • 01.07. – 12.07.2019r. Obóz języka angielskiego
  • 15.07. – 20.07.2019r. Kolonia letnia Łowczów
  • 29.07. – 09.08.2019r. Obóz języka angielskiego
  • 12.08. – 25.08.2019r. Zgrupowanie sportowe - PZPC Rzeszów / UKS "Talent" Wrocław
  • Kalendarz

  • Styczeń 2021
    P W Ś C P S N
    « Sie    
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
  • Imieniny obchodzą: Ildefons, Rajmund
    Wszystkiego dobrego!

    Przydatne linki

  • Współpracujemy z: