Rok szkolny 2017/2018

  • 04.09. - 08.09.2017r. Szkoła Podstawowa w Nagawczynie
  • 09.09. - 15.09.2017r. Szkoła Podstawowa nr 314 w Warszawie
  • 19.09. - 20.09.2017r. Pobyt uczniów klasy I e I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 20.09. - 21.09.2017r. Pobyt uczniów klasy I j I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 21.09. - 22.09.2017r. Pobyt uczniów klasy I c I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 22.09. - 24.09.2017r. Zespół Pieśni i Tańca "Piątkowioki"
  • 25.09. - 26.09.2017r. Pobyt uczniów klasy II a, II c Szkoły Podstawowej z klasami gimnazjalnymi w Korzennej
  • 26.09. - 27.09.2017r. Pobyt uczniów klasy II b, II c Szkoły Podstawowej z klasami gimnazjalnymi w Korzennej
  • 27.09. - 28.09.2017r. Pobyt uczniów klasy I k I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 28.09. - 29.09.2017r. Pobyt uczniów klasy I a I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 02.10. - 03.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I dr Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 03.10. - 04.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I tt Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 04.10. - 05.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I h Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 05.10. - 06.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I b Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 06.10. - 08.10.2017r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 09.10. - 10.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I f Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 10.10. - 11.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I g Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 11.10. - 12.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I ek Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 12.10. - 13.10.2017r. Pobyt uczniów klasy I e Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 16.10. - 20.10.2017r. Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, klasa II
  • 16.10. - 20.10.2017r. Szkoła Podstawowa nr 41 w Krakowie, klasa VI
  • 20.10. - 22.10.2017r. Zespół Pieśni i Tańca "Świniarsko"
  • 23.10. - 28.10.2017r. Szkoła Podstawowa nr 54 w Krakowie, klasa III a, III b
  • 02.11. - 03.11.2017r. Pobyt uczniów klasy I TL, I TET Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu (warsztaty integracyjne)
  • 04.11. - 08.11.2017r. Szkoła Podstawowa nr 27 w Krakowie, klasa II b, klasa III g
  • 09.11. - 10.11.2017r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej, klasy IV - VII
  • 13.11 - 15.11.2017r. Szkoła Podstawowa w Ryglicach, klasa V, VI a, VI b
  • 16.11. - 17.11.2017r. Pobyt uczniów klasy I f I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu
  • 17.11. - 19.11.2017r. Stowarzyszenie "Sursum Corda"
  • 20.11. - 24.11.2017r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa V a, VI b
  • 27.11. - 01.12.2017r. Szkoła Podstawowa w Michałowicach, kl. VII SP, III Gim.
  • 01.12. - 03.12.2017r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 04.12. - 08.12.2017r. Szkoła Podstawowa nr 41 w Krakowie, kl. VI b, VII c
  • 02.01. - 06.01.2018r. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu, kl. V, VI SP, II,III Gim.
  • 08.01. - 13.01.2018r. Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu, kl. IV - VII
  • 14.01. - 18.01.2018r. Zespół Pieśni i Tańca "Tęcza" w Radzikowie
  • 19.01. - 21.01.2018r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 26.01. - 28.01.2018r. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Brzeźnioki"
  • 03.02. - 10.02.2018r. Gimnazjum nr 36 w Krakowie, klasa II, III
  • 13.02. - 21.02.2018r. Obóz narciarski 2018
  • 28.02 - 02.03.2018r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tarnowie, klasa VII
  • 02.03. - 04.03.2018r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 05.03. - 09.03.2018r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadownikach, klasa II, III
  • 12.03. - 16.03.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa V, VI
  • 16.03. - 18.03.2018r. Zespół Regionalny "Sądeczoki"
  • 19.03. - 23.03.2018r. Szkoła Podstawowa nr 89 w Krakowie, klasa III c, III d
  • 24.03. - 28.03.2018r. Szkoła Podstawowa w Łazanach, klasa II,III,V
  • 04.04. - 08.04.2018r. Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie, klasa II, III
  • 09.04. - 13.04.2018r. Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie, klasa II a, II b
  • 16.04. – 21.04.2018r. Szkoła Podstawowa nr 124 w Krakowie, klasa I b, I c
  • 23.04. – 28.04.2018r. Zespół Szkół w Rzeczniowie, klasa II - VII
  • 30.04. – 04.05.2018r. Szkoła Podstawowa nr 17 w Jaworznie, klasa III Gimnazjum
  • 07.05. – 11.05.2018r. Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie - klasa II, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Balicach - klasa V
  • 11.05. - 13.05.2018r. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Brzeźnioki"
  • 14.05. – 18.05.2018r. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu, klasa III d, III e
  • 21.05. – 25.05.2018r. Szkoła Podstawowa w Pszennie, klasa VII a, VII b
  • 27.05. – 30.05.2018r. Szkoła Podstawowa w Libertowie, klasy V - VII
  • 04.06. – 08.06.2018r. Szkoła Podstawowa nr 17 w Tarnowie, klasa II a, II b
  • 11.06. – 15.06.2018r. Szkoła Podstawowa nr 25 w Krakowie, klasa III b, III d
  • 17.06. - 21.06.2018r. Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwagrowie, klasa IV - VII
  • 18.06. - 21.06.2018r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie, klasa III
  • 02.07. – 13.07.2018r. Obóz języka angielskiego
  • 16.07 - 26.07.2018r. - kolonia letnia - Fundacja "Małymi oczami" w Poznaniu
  • 30.07. – 10.08.2018r. Obóz języka angielskiego
  • 14.08 - 27.07.2018r. Zgrupowanie sportowe - PZPC Rzeszów / UKS "Talent" Wrocław
  • Kalendarz

  • Styczeń 2021
    P W Ś C P S N
    « Sie    
     123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
  • Imieniny obchodzą: Ildefons, Rajmund
    Wszystkiego dobrego!

    Przydatne linki

  • Współpracujemy z: